PREMIERË: Noizy vjen me ‘A të kujtohet’

By

Reperi Noizy  ka vendosur të ju përshtatet temperaturave atmosferike dhe festive të fundivitit dhe në projektin e fundit vie pak më melankolik e i ndjeshëm.

‘A të kujtohet’ është titulli i projekti të fundit i sapo publikuar i cili na vie në tingujt e një balade.

Ky duket të jetë një vazhdimsi e suksesit të ‘Midis Tirone’ sepse kënga që në minutat e parë ka marrë pëlqyeshmëri  mjaft të madhe nga adhuruesit e reperit.   /Prive.al/

Artikuj të ngjashëm