A konsumon lëndë nartkotike Bruno?! (VIDEO)

By

Intervista më e shkurtër e Prives këtë javë ishte e rezervuar për këngëtarin e njohur Bruno.

Përballë pyetjeve provokative të gazetares Maki Bajrami, artisti u tregua mjaft i sinqert duke shpalosur mjaft detaje interesante.

Ai tregoi se nëse nuk do të ishte bërë këngëtar do të ishte një kuzhinier mjaft i zoti si dhe muzikën nuk do të ishte në gjendje ta linte pë asnjë lloj gjëje.

A ka konsumuar lëndë narkotike Bruno e me sa para e kalon ditën ai?!

Këto e shumë përgjigje tjera mund t’i kuptoni përmes kësaj video. /Prive.al/

 

Artikuj të ngjashëm