3 javë në Jamaica, Marina e Geti zgjedhin edhe një destinacion për muaj mjalti (FOTO)

By

Muaji i Mjaltit për dyshen Geti-Marina, nuk ka të sosur vetëm në Xhamajka. Çifti nuk është kthyer në Tiranë pa e bërë edhe një xhiro në Europë pas kthimit nga ai vend ekzotik i Shteteve të Bashkuara.

Reperi Getoar Selimi e moderatorja Marina Vjollca, muajin e mjaltit e nisën menjëherë pas martesën dhe në plot kuptimin e fjalës, po bëjnë muaj mjalti ngase kanë më shumë se dy javë që kanë ikur në pushime.

Dyshja tani ndodhet në Itali dhe këtë e ka treguar Marina përmes një videoje ku shihet duke iu hedhur në krahë bashkëshortit të saj.

Destinacioni që ata kanë zgjedhur, kësaj here është një qytet i vjetër e plot histori. Ata ndodhen në Firence të Italisë. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm