KË DËSHIRON TA VRASË BLERO?!

By

Blero Muharremi vazhdon të prodhoj lajm. U fol për ndarjen e me Teutën e për lidhjen e re e ndërsa tani lajm bën çdo postim i tij.

“Një ditë dua të të vras” shoqëruar me një foto  ishte përshkrimi që publikoi Blero në llogarinë e tij në instagram.

Ndjekësit e tij aluduan drejt Teuta Krasniqit duke etiketuar aktoren në publikimin e këngëtarit.

Akoma nuk dihet se me çfarë qëllimi dhe kujt i dedikuar këtë shkrim Blero Muharremi./Prive.al

blerooo

Artikuj të ngjashëm