Kida e thotë hapur: Nuk kam bërë kurrë seks

By

Është njëra ndër këngëtaret më të pëlqyera nga gjeneratat e reja.

Kida, së fundmi ishte e pranishme në festivalin “Colour Day” të mbajtur në Tiranë, ku të ftuar ishin edhe Tayna,Yll Limani, Ronela Hajati dhe të tjerë.

Në prapaskenën e këtij festivali ishte gazetari Kelvi Kadili, i cili ndaloi disa të famshëm për t’ju bërë pyetje.

Në një video të shkurtër të publikuar në llogarinë e tij në Instagram, mund ta dëgjoni Kidën teksa tregon që nuk ka qenë asnjëherë e dashuruar madje s’ka pasur kurrë të dashur e as nuk ka bërë seks.

Ndiqeni videon e mëposhtme./Prive.al

Artikuj të ngjashëm