Tërë këto vjet dhe s’di të ndalet: Aurela Gaçe feston ditëlindjen (FOTO)

By

Vitet po i shtohen, por ajo nuk po humbë asnjë dozë nga energjia e cmenduria e saj në jetë.

Këngëtarja Aurela Gaçe, mbetet sinonimi i elektrizueses, gruas që me zërin e saj dridhë sallat e koncerteve.

Nënë e dy fëmijëve, një karrierë shumë të gjatë në muzikën shqiptare, Aurela sot ka mbushur 42 vjet.

Gaçe po vazhdon të mbetet ende e njëjta, unike në paraqitje, e sinqertë gjithmonë para të tjerëve dhe të mos dijë të ndalet asnjëherë.

Urime Aurela!

Artikuj të ngjashëm