Leonora Jakupi me Ramazan, ja ku ishte për iftar dje

By

Këngëtarja e famshme kosovare, Leonora Jakupi, të martën nuk e ka ngrënë darkën e Iftarit në shtëpi.

Jakupi e cila njihet si një myslimane e devotshme, gjatë këtij muaji ka nisur edhe agjërimin e po ashtu, ka lexuar edhe librin e shenjtë Kur’anin.

Ajo mbrëmë darkën e perëndimit të diellit, e ka ngrënë në Brezovicë dhe ka publikuar fotografi në Instagram, ku uron që për të gjithë besimtarët, t’iu bëhet kabul agjërimi. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm