Për çfarë arsye u anulua dasma e Shkurte Gashit? (VIDEO)

By

Shkurte Gashi dhe Albert Limani e kishin planifikuar dasmën e tyre për në shtator të vitit të kaluar. Por kjo nuk u realizua dhe këngëtarja tregoi pse.

Në një intervistë ekskluzive në emisionin NIN në Klan Kosova, ku prezantoi të dashurin dhe djalin Malin, ajo tregoi se vdekja e vjehrrit të saj ka qenë shkaku që çifti kanë shtyrë dasmën.

Gjithsesi, ajo zbuloi se këtë vit do të organizojë një ndejë të madhe për synetin e djalit ku edhe do të kurorëzohet me Albertin.

Ndiqni më poshtë intervistën e plotë./Prive.al

Artikuj të ngjashëm