“A po t’mungoj” pyesin Soni Malaj dhe Orgito Dapa në këngën e re (VIDEO)

By

Soni Malaj ka lansuar projektin e ri muzikor, i cili është në bashkëpunim me Orgito Dapa.

“A po t’mungoj” quhet kënga që solli në bashkëpunim të dy artistët.

Projekti muzikor është shoqëruar me videoklip dhe më poshtë mund ta dëgjoni të plotë. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm