2po2 kthehet në vitet e ’90-ta – dedikim special për Capital T

By

2po2 na ktheu na vitet e ’90-ta.

Reperi i cili është daja i Capital T-së, publikoi një fotografi të veçantë me nipin e tij, në llogarinë e tij në Instagram.

Këtë dedikim të veçantë e bëri pikërisht sot në ditën kur Capo do të mbajë koncertin madhështor në sheshin Nëna Terezë në Tiranë, për të cilin ka punuar shumë gjatë dhe me shumë njerëz.

“Koha Flutoron Shpejt ´ Ne Foto me Nipin Tem @truekapo Ne Fillim Te 90 – tave Timecapsule Fluturon Sonte Me Trimin Ne Tirane have fun”, ka shkruar Besniku nën imazhin e publikuar.

Sonte në Tiranë, bashkë me Capital T pritet të performojnë edhe emra të njohur të estradës, përfshir Alban Skenderaj, Majk, Dhurata Dora, Yll Limani dhe të tjerë./Prive.al

Artikuj të ngjashëm