Kështu e kaloi Afrona mbrëmjen e djeshme (FOTO)

By

Pasi Prive.al raportoi dje në mesditë për ndarjen e çiftit të shumë përfolur Afrona Dika dhe Blero Muharremi, dyshja me çdo lëvizje krijuan lajm.

Pavarësisht faktit se nuk u prononcuan, fshirjet e fotove, disa kunja indirekte mjaftuan për të nxjerrë lajm.

E duket se të paktën Afrona, periudhën e pas ndarjes po e kalon relativisht mirë. Kjo për faktin se për të dytën natë me rradhë, ajo po frekuenton jetën e natës.

Njejtë ka vepruar edhe mbrëmë ku shihet mjaft në formë në foton e postuar në Instagram pa shumë grim dhe rregullim.

Ndryshe, Blero përjashto disa postime në Snapchat, mes tjerash edhe një ku shfaq tatuazhin e një femre, nuk ka zbuluar shumë nga kjo pjesë, çuditërisht, mbase për të mos dhënë hapësirë për komente. /Prive.al/

Artikuj të ngjashëm