Lyrical Son më në fund gjenë kohë edhe për familjen

By

Rep artisti Lyrical Son i cili së fundmi  lansoi albumin e tij në bashkpunim me Mc Kreshën  “Rapsodët n’rap t’sotit”  duket se pas një kohe shumë të gjatë të angazhimeve nëpër koncerte dhe punës me albumin më në fund ka gjetur pak kohë për familjen.

Ai shihet nën  shoqërinë e bashkëshortes dhe vajzës së tijë Eva.  Festimi duket se po I shijon këto momente të ngrohta familjare pas gjithë atyre netëve të zëna me koncerte.

Ditëve në vijim Lyrical Son dhe MC Kresha pritet të vijnë edhe me disa videoklipe të këngëve të cilat janë pjesë e albumit. /Prive.al14292447_212082742541081_8392066804022424086_n

Artikuj të ngjashëm