Krizë në lidhjen e Çiljetës dhe Albanit? Ky detaj të qon drejt dyshimeve (FOTO)

By

Ndonëse asnjëherë nuk e kanë konfirmuar, dyshja e famshme, Çiljeta Xhilaga dhe portieri Alban Hoxha, u përfolën të jenë në një lidhje për tash e dy vjet.

Por dyshja mund të jenë duke kaluar në një krizë momentale pasi që nuk po e ndjekin më njëri tjetrin në rrjete sociale, shkruan Xing.al. Ata kanë hequr follow për njëri tjetrin dhe shpesh ky veprim është marrë si indikacion për një ndarje të mundshme në mes një çifti.

Mirëpo se sa serioze është kjo krizë dhe nëse vërtetë ka një të tillë, mbetet të shihet në ditët në vazhdim edhe nëse çifti do i kthejnë njëri tjetrit “follow” në Instagram. /Prive.al

INTERVISTA E ÇILJETES NË PRIVE KU FLET PËR LIDHJEN ME ALBANIN: 

 

Artikuj të ngjashëm