Cila këngëtare diplomoi sot ? (FOTO)

By

Këngëtarja e famshme Enca Haxhia, e cila ka depërtuar në skenën muzikore me hapa të sigurtë, përveç angazhimeve në projektet e saj muzikore, është angazhuar edhe në studimet e saj.

Ajo sot ka diplomuar në Universitetin Europian të Tiranës në degën e drejtësisë.

Enca ka postuar një fotografi në llogarinë e saj në Instagram, ku ka përshkruar rrugëtimin në jetën studimore të cilin e ka cilësuar si të vështirë dhe me shumë sfida.

Ajo poashtu ka motivuar të gjithë të rinjtë të ndjekin studimet.

Përndryshe Enca mbetet një nga emrat më kërkuar në skenën e muzikës. /prive.al/

2enca

Artikuj të ngjashëm