Ledri na theu zemrën me dedikimin për gjyshin e ndjerë

By

Me anë të një postimi në llogarinë e saj në Instagram, Xheraldina Vula ndau një lajm të kobshëm. Babai i saj, gjyshi i Ledrit ka ndërruar jetë.

“Baba jem i miri, sot ti mbylla syte dhe te ledhatova per here te fundit. Te dua, stambollesha jote perjete, Xherushi”, shkruan.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by xheraldina (@xheraldina)

Varrimi i të ndjerit do të bëhet vetëm më familjen e ngushtë ditën e nesërme.

Edhe Ledri reagoi me një postim për humbjen e gjyshit. Në një postim ai ndau një fotografi i shtrirë në prehrin e gjyshit i cili duket se po i tregonte diçka teksa i ledhatonte kokën.

“Kurr ma ne prehnin tond gjysh”, shkruan ai. /Prive.al

View this post on Instagram

A post shared by Ledri Vula (@ledrivula)

Artikuj të ngjashëm