EKSKLUZIVE: Kjo është gjendja e Noizyt brenda Emergjencës (FOTO+VIDEO)

By

Duket se reperi Rigels Rajku nuk është se ka shumë lëndime trupore nga përleshja me reperin e Babastars Cozman.

Gazetari i Prive, Vlorijan Halili ka arritur të depërtojë brenda Qendrës Klinike Universitare ku Noizy është sjellë i plagosur.

Reperit në këmbët e veta, megjithëse tejet i tensionuar nuk i mungon buzëqeshja teksa ai në Emergjencë i është nënshtruar edhe kontrollit të Rentgenit.

Prive.al ju sjell videon ekskluzive dhe më poshtë edhe fotot e Noizyt brenda koridoreve të QKUK-së. /PRive.al/

Artikuj të ngjashëm