Kë po e falenderon Shyhrete Behluli?!

By

Ajo njihet si njëra ndër këngëtaret më të sukseshme të muzikës popullore, e poashtu edhe shumë e dashur për publikun.

Është fjala për Shyhrete Behlulin e cila para pak dite pushtoi mediat vendore për lajmin që u dha për martesën e djalit të saj.

Dasma bëri bujë aq të madhe sa që nuk la njeri pa e komentuar. E të shumtë ishin edhe ata që e uruan nvjehrën e re.

Pasi që e mori nusen, dhe sigurisht që pushuan nga ahengjet, Shyhretja ka vendosur të falendërojë të gjithë ata që e uruan përmes një postimi në profilin e saj në Instagram të një fotografie nga dasma. /prive.al/shyhrete

Artikuj të ngjashëm