Cili nga dy vëllezërit do bëhej yll pornoje ?! Mozzik apo Getinjo ?!

By

Për të qenë në pikën ku është sot, Mozzik ka punuar shumë.

Prej një djaloshi të thjeshtë, ai ka arritur të bëhet një prej reperëve më të pëlqyer të skenës muzikore shqiptare.

E nëse s’do arrinte si i tillë, ai do merrte një rrugë krejtësisht të tjetër e të ‘çmendur’.

Në emisionin NIN të Klan Kosova, reperi deklaroi se nëse s’do ishte reper do të ishte porno-star.

I pyetur nga Alaudin Hamiti se a i kapacitetet ai pohoi se mendon që i ka dhe do hapte këtë industri edhe në vendin tonë.

Getinjo, zgjedhi gjinekologjinë si profesion të cilin do e bënte nëse s’do ishte reper. /PRIVE.AL/

Artikuj të ngjashëm