A janë rrahur ndonjëherë nga dikush Mozzik e Getinjo ?!

By

Si të ftuar në emisionin NIN të Klan Kosova, Mozzik dhe Getinjo, dy vëllezërit që sollën projektin shumë të suksesshëm ‘Tony Montana’ folën për shumë gjëra.

Një ndër pyetjet e publikut ishte se a i ka rrahur dikush fort ndonjëherë.

Faktin se janë rrahur, djemtë nuk e mohuan nën pohimin se ‘nuk ka me rrejt’.

‘Dikon e kena rre, dikush na ka rre‘ – pohoi Mozzik në intervistë për emisionin NIN.

Ndryshe, dy vëllezërit shumë të suksesshëm në muzikën që bëjnë janë përfolur jo rrallë herë për zënka me rival teksa çdo lëndim i tyre fizik është interpretuar nga mediat me spekulime për rrahje eventuale. /PRIVE.AL/

Artikuj të ngjashëm