Nesër ‘bëhen të gjallë’ Mc Kresha dhe Lyrical Son (VIDEO)

By

Pas disa muajsh pa asnjë projekt të ri muzikor, Mc Kresha dhe Lyrical Son ‘gjallërohen’ nesër.

Ata paralajmëruar se kënga e re quhet ‘Dilem jashtë’ dhe vjen bashkë me videoklip.

Ky projekt do të jetë në dispozicionin tuaj në orën 19:00.

Ndiqni pak pamje nga klipi dhe një copëz ritmi./Prive.al

Artikuj të ngjashëm