Ledri promovoi këngën e tij të re “Kings” (VIDEO)

By

Sot  reperi më tëpër si asnjëherë më parë kishte mbledhur para vetës numër tepër të madh të fansave të tij, kjo për faktin e promovimit të këngës së tij më të re, njekohesisht promovimin e produkteve të reja të kompanisë “Devolli Corporation”

Përveq këngëve paraprake të ledrit dhe shijes së kafesë, njerëzit shijuan edhe këngën më të re , një pjesë të së cilës e sjellë prive.al.

 

Artikuj të ngjashëm