Mungesën e kujt po e ndjen Eva Ndoja?!

By

Këngëtarja e njohur Eva Ndoja së fundmi erdhi me projektin “Mene mene” teksa po shijon suksesin e kësaj kënge punën për projekte të reja nuk e ka ndalur.

Pjesë e sukseseve të këngëtares natyrisht që janë edhe miqtë dhe familjarët e saj të cilët luajnë një rol të rëndësishëm në karrierën e saj.

E njëra prej mikeshave të saj është këngëtarja tjetër Fibi me të cilën gëzon raporte shumë të mira.

Sot përmes një fotografie të postuar në Instagram Eva ka treguar se po e ndjen mungesën e saj duke e quajtur njëherit edhe si motër atë e shkas për këtë ‘mërzi’ është distanca mes vendeve ku ato po jetojnë. /Prive.al/

 

 

Artikuj të ngjashëm