Edhe vajzat nga Lindja e Mesme e pëlqejnë Era Istrefin (VIDEO)

By

Era Istrefi, ky revolucion muzikor. Ky është epiteti i radhës që i është dhënë këngëtarës më të sukseshme për momentin në Kosovë dhe me një depertim tejet të shpejt të saj në atë ndërkombëtarë.

Të shumëta dhe tejet interesante kanë qenë video të cilat janë dërguar në adresen tonë ku kënga e fundit e Erës ndëgjohej dhe pëlqehej nga njërëz të ndryshëm nga mbarë bota.

Por ky që po e ndajmë sot është vërtetë interesant, ku shihen dy vajza nga Lindja e Mesme teksa po shoqërohen nga kënga “Bon Bon” në udhëtimin e tyre./PRIVE.AL/

 

Artikuj të ngjashëm