20 vjet karrierë, Shkurte Gashi do bëjë namin me festë

By

Është aq gjatë në skenë, sa shumë prej nesh mund të mos i mbajmë në mend fillimet e saj.

Këngëtarja e njohur kosovare, Shkurte Gashi, ka 20 vjet qysh kur ka nisur të këndojë, një karrierë jo dy dekadëshe.

Dhe kur 20 vjet të mbushen në bagazhin e saj artistik, jo ka paralajmëruar një festë të madhe për të kremtuar këtë moment të rëndësishëm.

Në emisionin Nd’rrimi i Natës në Klan Kosova, Gashi ka thënë se: “do të organizojë një gala mbrëmje”, për 20 vjetorin e karrierës së saj.

Ndiqeni të plotë intervistën:

Artikuj të ngjashëm