“Dy vite jetë”! Aurela Hoxha sapo na emocionoi me urimin për të birin

By

Dy vite më parë, Aurela Hoxha surprizoi të gjithë me lajmin që është bërë nënë për herë të parë.

E tashmë kanë kaluar dy vite që nga ardhja në jetë e vogëlushit Alaronit, ndaj dhe mami Aurela ka zgjedhur fjalët më të ëmbla për ta uruar të birin.

Përmes një postimi të ndarë me ndjekësit e saj, modelja u shpreh:

Gëzuar ditëlindjen fëmijës tim të preferuar! (Shh, mos i thuaj Luna/Ea’s).
Të dua jeta ime, falenderoj Zotin ç’do ditë që të solli në jetën time, ti i jep kuptim ! Të dua, të duam! Frym”.

Shumë urime! /Prive.al

Artikuj të ngjashëm