Sfida e javës u prish punë duhanxhinjve në shtëpi, Vedati ka një zgjidhje

By

Banori i Big Brother VIP Kosova, Vedati është treguar kreativ gjatë mbrëmjes së sotme pasi “Vëllai i Madh” e ka prezantuar atë dhe konkurrentët e tjerë me “Sfidën e Kapitenit” të kësaj jave.

Kësisoj, Vedati ka propozuar një ide interesante për të gjithë banorët duhanpirës.

“E kam një ide për t’iu ndihmuar të gjithë juve duhangjive. Po shkoj ta ndezi një cigare dhe po e lë ndezë dhe pastaj mund të afrohemi ta ndezim aty”, ka thënë ai pos tjerash.

 

Artikuj të ngjashëm