‘Ai tjetri’ apo Rapsione ?!

By

Me projektet në bashkëpunim me Shpatin e Lorin dhe Dafina Dautin, Rapsione korri shumë sukses.

E artisti tashmë ka vendosur që të vij me një projekt solo që është publikuar para pak çastesh në Youtube.

Kënga ‘Ai tjetri’ ka tekst të vetë Rapsiones kurse është inçizuar tek Diez Production.

Përshtypjet për këtë projekt në minutat e parë nga publikimi janë përgjithësisht mjaft pozitive. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm