Çka po vjen e re nga Tuna?

By

Altuna Sejdi – Tuna, vitin 2022 do ta ketë vitin e saj!

Prive mëson se projektet nuk do të mungojnë dhe ato do të jenë të njëpasnjëshme në numër.

Këngëtarja së fundmi ka përfunduar tre projekte dhe gjithashtu ka qenë e angazhuar në përfundimin e videoklipeve, një prej të cilin e ka përfunduar javën që lamë pas. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm