Kështu e priti sot Ledri ditëlindjen e tij

By

Ledri Vula sot feston ditëlindjen.

Reperi i njohur i hiteve të panumërta për tash e rreth 15 vite në diskografinë shqiptare, mbushë 36 vjet.

Menjëherë me të kaluar mesnata, të shumta kanë qenë urimet në rrjete sociale nga miqtë dhe fansat.

Por vet Ledri ku e si e ka pritur ditëlindjen?

Reperi gjendet në jug të Shqipërisë, në Jalë aty ku ka performuar me të kaluar mesnata për fansat e muzikës së tij.

Sigurisht, aty është edhe Sara që mes tjerash ka ndarë në Instagram-in e saj, momentin e surprizës së tortës.

Në urimin e saj, partnerja e reperit e ka konsideruar atë si “shokun më të mirë”.

Edhe 100 Ledrit! /Prive.al

Artikuj të ngjashëm