E re nga Dua Lipa: Këngëtarja prezanton tatuazhin e sapo bërë (VIDEO)

By

Ajo kishte disa tatuazhe, po siç edhe njihen personat që e duan artin e trupit, s’e lënë me një.

Këngëtarja Dua Lipa, ka bërë edhe një tatuazh në trupin e saj dhe e ka prezantuar me ndjekësit në Instagram.

Lipa dje udhëtoi për në Paris për të performuar në një shfaqje televizive, ndërsa nga atje edhe e zbuloi artin e stampuar në dorë.

Një rrugë e dy punë thonë, në Paris edhe këndoi e edhe e bëri tatuazhin! /Prive.al

View this post on Instagram

2am in Paris with @burakatattooflash

A post shared by Dua Lipa (@dualipa) on

 

Artikuj të ngjashëm