15 muaj pauzë për Shkendën por kjo heshtje muzikore merr fund!

By

Janë bërë mbi një vit kur Shkenda Dubova solli këngën ‘Ti me mu’, projekt ky ku këngëtarja u shfaq me stil tërësisht ndryshe si në këngë si në veshje.

Ky ndryshim u duartrokit nga publiku pasiqë shënoi afro 2 milionë shikime në YouTube.

Por, tani kur kanë kaluar 15 muaj nga ky projekt është koha për këngën e re e këtë e ka treguar Shkenda përmes një postimi në Instagram.

Dubova ka realizuar produksionin e ri me të cilin po prezantohet në programet festive, teksa akoma nuk është vendosur nëse do të vij dhe me videoklip./Prive.al

Artikuj të ngjashëm