Në pyetjen eksplicite: A je në lidhje? Majk thotë më shumë se asnjëherë… (VIDEO)

By

Thashethemet rreth tij ishin kryefjala e medieve ditët e fundit. U nda, u bashkua, sërish u nda e sërish u bashkua.

Mirëpo Majk, këtë javë në një intervistë për Prive, nuk ka lënë më shumë hapësirë për spekulime sepse ka thënë më shumë se asnjëherë lidhur me jetën e tij private dhe pjesën romantike të saj.

“Se di, dyja ngapak”, përgjigjet Majk, i cili la të kuptohet se marrëdhënia e tij, për momentin është shumë e komplikuar. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm