Zotërinj të vërtetë: Djemtë e ‘Babastars’ shkëlqejnë përkrah të dashurave

By

Pavarësisht se janë të zënë me projekte të shumta në karrierë, djemtë e Babastars anash nuk po e lënë aspak sferën private.

Pak orë pasi plasoi në Youtube projektin ‘Aviona’ me Cozman, reperi nga Babastars, Onat bashkë me shokun e tij të TDS-ave të dikurshëm, Majkin ia ka mësyrë një dasme.

Por, ndryshe nga siç jemi mësuar t’i shohim kryesisht jo vetëm në veshje, dyshja janë shfaqur përkrah të dashurave të tyre në një foto të rrallë.

Kujtojmë se përderisa Onat është në një lidhje të gjatë, Majki ka pak muaj që po shijon lidhjen me Majlinda Zekën.

U përfol se çifti janë në pritje të një fëmiu dhe për këtë arsye Prive përcolli çiftin së fundmi për t’i pyetur se cila është e vërteta, në materialin që u transmetua sonte në emision (ndiqe materialin KËTU)

14572554_10202075934255706_206969709_o

 

Artikuj të ngjashëm