Shkurte Gashi sërish zgjedh artistin e Threedots për këngën e re por s’është Flori (FOTO)

By

Jemi mësuar që Shkurte Gashi të bashkëpunojë
me Flori Mumajesin, pas dy projekteve të tyre të suksesshme.

Mirëpo, kësaj radhe, këngëtarja ka zgjedhur një
tjetër artist i cili është pjesë e Thredoots.

Shkurte Gashi zgjodhi Brunon dhe këtë e ka bërë
të ditur Flori përmes një fotografie të postuar në instastory e cila duket se është
realizuar në shesh-xhirim.

Flori etiketoi të dy artistët dhe vendosi mbi
një kamerë.

Ekipi sërish ka vendosur të bashkëpunojë me
Imagine, produksionin me të cilin ka kohë që kanë realizuar klipe./Prive.al

Artikuj të ngjashëm