Fjolla rigjen dashurinë, ky është personi që i ka marrë zemrën

By

Nga personalja e Fjolla Morinës ka të reja!

Ajo duket se e ka gjetur dashurinë pas një periudhe të konsiderueshme si beqare.

Lajmin e ka bërë të ditur vetë Fjolla.

Ajo ka ndarë disa foto, ku shihet një buqetë gjigante me lule dhe një dhuratë.

Në letër shkruhet: “Të dua ty sot, nesër, javën tjetër, muajin tjetër, vitin tjetër dhe për të gjithë jetën time”.

Këngëtarja ndjesinë e ka përshkruar si pa fjalë duke u ndjerë “më e lumtur se kurrë më parë”.

Në njërën prej fotografive, vërehet edhe personi që me shumë gjasë është partneri i ri i Fjollës.

Të shkoftë mbarë! /Prive.al

_______________________________

Të gjitha materialet e emisionit Prive i gjeni edhe në kanalin tonë zyrtar në Youtube

Artikuj të ngjashëm