Kë po planifikon ta vrasë Mozzik?

By

Vetëm një ditë më parë, Mozzik postoi një video me anë të cilës na zbuloi pak nga kënga e re.

Ndërkaq sot, reperi bëri një postim pak ‘të frikshëm’.

Ai paralajmëroi një vrasje…

‘Lajmëroj hiphopin që ka me vra në këtë muaj dhe tjetrin në vazhdim’, shkroi ai duke lënë të kuptohet se këngët e tij do të godasin tregun muzikor shqiptar.

Reperi i cili tashmë po jeton në Gjermani, është në pritje për t’u bërë baba për herë të parë pasi e dashura e tij Loredan është shtatzënë./Prive.al

Artikuj të ngjashëm