‘Ju veq po shitni’ thotë Blleki në këngën e re (VIDEO)

By

Blleki ka lansuar projektin e ri me titull ‘Ju veq po shitni’,

Tekstin e kësaj kënge dhe beatin e ka bërë vetë reperi ndërkaq videoklipin e realizoi Genc Ahmeti.

Blleki është pjesë e grupit PINT bashkë me dy reperët e njohur, Mc Kresha dhe Lyrical Son./Prive.al

Artikuj të ngjashëm