Adriana Matoshi përmallohet për të dashurin, e shpreh publikisht (FOTO)

By

Adriana Matoshi është përmalluar për të dashurin e saj Keith dhe këtë e shprehu publikisht.

Ajo postoi një foto krah futbollistit në Instastory për t’i treguar atij dhe miqve se e ka marrë malli për të.

’Më mungon shumë i dashur’, ka shkruar aktorja krahas imazhit.

Ndërkohë Adriana po punon fort në profesionin e saj duke mos lënë anash edhe veten./Prive.al

 

Artikuj të ngjashëm