Këngëtari shqiptar shërohet nga COVID-19 (FOTO)

By

Pak ditë më parë, Valton Krasniqi njoftoi fansat se kishte dalë pozitiv me COVID-19.

Ai tregoi se ndihej shumë keq dhe se po kalonte ditë të vështira.

Por, fatmirësisht, artisti shqiptar është shëruar.

Lajmin sërish e ka zbuluar vet ai përmes rrjeteve sociale.

Lexoni më poshtë statusin e tij të plotë./Prive.al

Artikuj të ngjashëm