Zyrtare: Kënga e re e Ledrit publikohet të dielën

By

Pak ditë më parë, ishte menaxheri i Ledri Vulës ai që bëri të ditur se me 20 Dhjetor do publikohet kënga e re e reperit.

E është pikërisht Ledri që para pak minutash ka konfirmuar këtë lajm duke shkruar në një status datën e publikimit dhe shkurtesën SRMN.

Kjo shkurtesë nënkupton titullin e këngës ‘Sun rrin me neve’ që do publikohet të dielën.

Mbetet të shihet se si do të pritet ky projekt nga publiku sidomos marrë parasysh faktin se pason një prej hiteve absolute të kësaj vere ”Shum pis”. /Prive.al/

Artikuj të ngjashëm