Zhvishet Seldi (FOTO)

By

Me temperaturat në rritje, fotot e këngëtareve shqiptare nga pishinat dhe plazhet nuk po mungojnë.

Por, as meshkujt nuk po ia lënë keq, megjithëse me një tempo më të ulët.

Ndër të fundit që ka ekspozuar trupin ka qenë këngëtari nga Shqipëria, Seldi që sipas gjasave, tashmë si beqar po tenton të mahnis dikë nga vajzat që e ndjek në rrjete sociale.

Ai ka postuar një foto ku shihet pa maicë në pjesën e sipërme me tatuazhin e madh në plan të parë.

Me linjat trupore të pëlqyeshme, pozitivitetin dhe bukurinë ‘mahnitja’ nuk do duhej të ishte mision i vështirë. /Prive.al.

 

Artikuj të ngjashëm