Këngëtari shqiptar zbulon të dashurën e tij PËR HERË TË PARË ?!

By

Erik Lloshi është një ndër këngëtarët e skenës muzikore shqiptare që njihet për disa bashkëpunime të suksesshme dhe projekte solo.

Por, nga jeta private e tij nuk kemi dëgjuar shumë asnjëherë sepse kjo pjesë ka qenë hermetike për publikun.

E sipas gjasave, tek sot, është zbuluar e dashura e tij në një postim të vetë Erikut ku shihet përkrah një femre.

Komentet e shumta i kanë uruar ‘çiftit’ çdo të mirë megjithëse këngëtari nuk ka thënë as edhe një fjalë të vetme në përshkrim.  /prive.al

Artikuj të ngjashëm