Zëri hedh hapat e para, Gjiko na emocionoi me fjalët

By

Zëri, djali i Gjikos dhe Elita Rudit, ka hedhur sot hapat e tij të parë.

Këtë e ka bërë të ditur reperi përmes një videoje të postuar në Instagram, poshtë së cilës ka shkruar edhe fjalë që na emocionuan.

“sot i bone hapat e para , ne jete ka me të ndodh qe ki mu rrxu e ki mu qu shpesh here , ska dert a bon hapa te mëdhej a te vegjel , me randsi o me hec perpara , jeta osht ni udhtim qe sbon kurr mu ndal ❤️😭 te dua shishkano”, shkroi artisti.

Nëse nuk e dini, Zëri mbushi 1 vit në muajin shkurt dhe është fëmija i parë i çiftit./Prive.al

Artikuj të ngjashëm