Edhe pse në karantinë, Angela Martini ka një ditë ngarkuar

By

Super-modelja e njohur shqiptare, Angela Martini iu ka përgjigjur fansave përmes rubrikës “kutia e pyetjeve” në emisionin Prive.

Ajo tregoi cila është ëndrra e saj e parealizuar, a do të bëhet nënë së shpejti dhe a ka kaluar në depresion ndonjëherë.

Modelja po ashtu tregon se si duket një ditë e saj e zakonshme gjatë karantinës, dhe që është më se e ngarkuar me aktivitetet e saj.

Se çka arrin ajo të bëjë brenda një ditë, ndiqni në videon e mëposhtme. /Prive.al

 

Artikuj të ngjashëm