Zëri fantastik i Duas: Kështu këndonte në Kosovë kur ishte vetëm 12 vjeçare (VIDEO)

By

Ajo kishte talent që fëmijë dhe kjo ishte e dukshme.

Ëndrra e saj për tu bërë një këngëtare e madhe u realizua dhe tani Dua Lipa është një yll botëror i muzikës.

Këngëtarja e dashuronte skenën që kur ishte fëmijë edhe këtë e dëshmon një video e plasuar në Youtube, ku ajo si 12-të vjeçare, këndonte në programin e shkollës.

Me një vokal shumë të intonuar dhe me një anglishte të përsosur Dua si 12 vjeçare, këndonte këngën e famshme të këngëtares Alicia Keys “No One”. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm