Një baladë nga Arta Bajrami!

By

Angazhimi i Shqipërisë drejt kampionatit evropian France 2016 bëri që shumë artistw shqiptarë të shkruajnë vargje për kuqezinjët dhe kombin në përgjithësi.

E një ndër to ishte edhe ajo e Arta Bajramit në bashkëpunim me Gold Ag dhe Don Arbas.

“Shqipëri o nëna ime” nuk do të mbetet kënga e fundit për këtë vit nga Arta pasi ajo po bëhet gati për një baladë e cila rrjedhë nga albumi i saj i fundit “Victory”.

Ky projekt muzikor do të pajiset edhe me videoklip i cili veç është në process të punës.

Kënga do të jetë gati për lansim pas pak javësh./Prive.al

Artikuj të ngjashëm