Zbulohet vendi ku po pushojnë Nora dhe Roberti (FOTO)

By

Çifti më i njohur i showbizit shqiptar, dje nisën pushimet verore.

Nora Istrefi dhe Robert Berisha, bashkë me vajzën e tyre Renee, më në fund ndanë pak kohë për veten pas një pune goxha të gjatë, gjatë sezonit veror.

Destinacioni që çifti zgjodhën për të pushuar, është Turqia, saktësisht Beleku, dhe këtë e bëri të ditur Roberti përmes një fotografie të postuar në Instagram.

Të dy artistët kanë qenë jashtëzakonisht aktiv këtë verë, si me projekte ashtu edhe me koncerte.

Roberti solli këngë të re dhe Nora poashtu, të dyja këto të suksesshme.

Pushime të këndshme çiftit…/Prive.al

Artikuj të ngjashëm