Rita Ora po sjell bashkëpunim me super yllin xhamajkian

By

Këngëtarja e hitit “Let you love me”, ka inçizuar fshehtazi dy këngë me reperin xhamajkan Sean Paul, e njëra këngë e cila quhet “Call on me” do të publikohet më vonë këtë vit.

Për një intervstë, Sean tha “Unë dhe Rita kemi njohur njëri tjetrin që sa kohë”, “Ne po punojmë e po mundohemi të vendosim se cila këngë është më e mira që ta publikojmë.”

Kënga është zbuluar se trajton temën e familjes dhe shoqërisë dhe rëndësinë e tyre. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm