Zbulohet titulli i këngës së Genc Prelvukajt me NRG Band

By

Genc Prelvukaj së shpejti sjellë këngë me NRG Band.

Këtë e bëri të ditur javë më parë duke postuar fotografi me këngëtarin kryesor të grupit, Besnik Qaka.

Reperi e zbuloi edhe titullin i cili është “Dashnia jeme” dhe tregoi se ky bashkëpunim pritet të publikohet në fund të këtij muaji.

Ju kujtojmë që muajin e kaluar, Genci u bashkua me Lyrical Son për këngën “Andërr” e cila mori miliona klikime në youtube./Prive.al

Artikuj të ngjashëm