Meda kujton Fadil Vokrrin në njëvjetorin e vdekjes së tij (FOTO)

By

Dje u bë një vit nga vdekja e legjendës së futbollit Fadil Vokrri.

Në mesin e shumë të famshmëve që e kujtuan atë, ishte edhe këngëtari Meda, veçse ai shkroi disa vargje për të sot.

“Nje vit pa ty legjend, fjalt, rreshtat e varegjet per ty nuk mjaftojn, por nje gja eshte rrealitet mbar kosova e shqiptaria jane dhe do jen krenar me ty e me veprat tua! I leht te qofte dheu i kosoves…! Lamtumir miku im”, ka shkruar artisti teksa ka publikuar edhe një fotografi të të ndjerit./Prive.al

Artikuj të ngjashëm